Pruszkowski Bieg Wolności był pierwszą tego typu imprezą, która odbyła się na terenie Pruszkowa w niedzielę 1 czerwca. Mam nadzieję, że organizatorzy zdecydują się na kolejne edycje imprezy. Ode mnie, jako uczestniczki Biegu i fanki takiej formy aktywności, mają zielone światło.
Impreza została zorganizowana w sposób profesjonalny. Jasne i przejrzyste reguły uczestnictwa pozwoliły zainteresowanym na podjęcie szybkiej decyzji na temat uczestnictwa w Biegu. Opłata startowa była adekwatna do oferowanych dóbr, w postaci m. in. pakietu startowego (na który składały się: torba, niebieska koszulka, numer startowy, chip, materiały promocyjne oraz gadżety od sponsorów).
Trasa biegu była przemyślana i nie sprawiała większych trudności dla jego uczestników, zarówno dla tych którzy zaliczają się do tzw. amatorów biegania, jak i tych, którzy tę formę aktywności uprawiają profesjonalnie. 10 – kilometrowa pętla wokół Pruszkowa umożliwiła biegaczom i kibicom podziwianie uroków miasta. O godz. 10 grupa wystartowała z terenu Stadionu Znicza Pruszków. Biegnąc głównymi szlakami Pruszkowa: m. in. ulicami Armii Krajowej i Kraszewskiego, mijając takie punkty jak: basen „Kapry”, Urząd Miasta, czy Urząd Stanu Cywilnego, uczestnicy wbiegli na metę, która znajdowała się w miejscu startu.
Dla najmłodszych sportowców także zostały przewidziane atrakcje w postaci biegów na: 100, 400 i 800 metrów. W ten sposób Dzień Dziecka stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.
Podziękowania należą się samym organizatorom oraz służbom porządkowym i medycznym, a także władzom Pruszkowa. Jednak szczególne słowa uznania kieruję do wszystkich uczestników, czynnych i biernych. Bez ich sił i motywacji bieg nie miałby się prawa odbyć. Czynniki niezależne od organizatorów i innych osób zaangażowanych w imprezę również były sprzyjające. Mowa tu oczywiście o wyśmienitej pogodzie.
Karty historii Pruszkowa zostały uzupełnione o kolejną interesującą i potrzebną inicjatywę, jaką stał się Pruszkowski Bieg Wolności. Mam nadzieję, że bieganie wejdzie w nawyk większości mieszkańców Pruszkowa, a takie imprezy będą sukcesywnie się powtarzać.
Relacja z 1 Pruszkowskiego Biegu Wolnościhttp://www.pruszkowmowi.pl/2014/06/1-pruszkowski-bieg-wolnosci-relacja/http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/06/image002-1024x678.jpghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/06/image002-300x300.jpgMonika KostrzewaMonika KostrzewaPolecanePruszkówSport
Pruszkowski Bieg Wolności był pierwszą tego typu imprezą, która odbyła się na terenie Pruszkowa w niedzielę 1 czerwca. Mam nadzieję, że organizatorzy zdecydują się na kolejne edycje imprezy. Ode mnie, jako uczestniczki Biegu i fanki takiej formy aktywności, mają zielone światło.
Impreza została zorganizowana w sposób profesjonalny. Jasne i przejrzyste...
<p style="text-align: left">Pruszkowski Bieg Wolności był pierwszą tego typu imprezą, która odbyła się na terenie Pruszkowa w niedzielę 1 czerwca. Mam nadzieję, że organizatorzy zdecydują się na kolejne edycje imprezy. Ode mnie, jako uczestniczki Biegu i fanki takiej formy aktywności, mają zielone światło.</p>
Impreza została zorganizowana w sposób profesjonalny. Jasne i przejrzyste reguły uczestnictwa pozwoliły zainteresowanym na podjęcie szybkiej decyzji na temat uczestnictwa w Biegu. Opłata startowa była adekwatna do oferowanych dóbr, w postaci m. in. pakietu startowego (na który składały się: torba, niebieska koszulka, numer startowy, chip, materiały promocyjne oraz gadżety od sponsorów).Trasa biegu była przemyślana i nie sprawiała większych trudności dla jego uczestników, zarówno dla tych którzy zaliczają się do tzw. amatorów biegania, jak i tych, którzy tę formę aktywności uprawiają profesjonalnie. 10 – kilometrowa pętla wokół Pruszkowa umożliwiła biegaczom i kibicom podziwianie uroków miasta. O godz. 10 grupa wystartowała z terenu Stadionu Znicza Pruszków. Biegnąc głównymi szlakami Pruszkowa: m. in. ulicami Armii Krajowej i Kraszewskiego, mijając takie punkty jak: basen „Kapry”, Urząd Miasta, czy Urząd Stanu Cywilnego, uczestnicy wbiegli na metę, która znajdowała się w miejscu startu.Dla najmłodszych sportowców także zostały przewidziane atrakcje w postaci biegów na: 100, 400 i 800 metrów. W ten sposób Dzień Dziecka stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.Podziękowania należą się samym organizatorom oraz służbom porządkowym i medycznym, a także władzom Pruszkowa. Jednak szczególne słowa uznania kieruję do wszystkich uczestników, czynnych i biernych. Bez ich sił i motywacji bieg nie miałby się prawa odbyć. Czynniki niezależne od organizatorów i innych osób zaangażowanych w imprezę również były sprzyjające. Mowa tu oczywiście o wyśmienitej pogodzie.Karty historii Pruszkowa zostały uzupełnione o kolejną interesującą i potrzebną inicjatywę, jaką stał się Pruszkowski Bieg Wolności. Mam nadzieję, że bieganie wejdzie w nawyk większości mieszkańców Pruszkowa, a takie imprezy będą sukcesywnie się powtarzać.
kostrzewa.monka@gmail.comAuthorZ Pruszkowem związana od pierwszych dni swojego życia. Studiuje marketing polityczny i socjologię polityki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W obszarze jej zainteresowań leżą kwestie związane z bezpieczeństwem międzynarodowym oraz wojskowością. Preferująca brytyjską muzykę rockową, polską alternatywę i głośne koncerty, których stara się być częstym uczestnikiem. Miłośniczka górskich wycieczek, gry w siatkówkę oraz włoskiej i polskiej kuchni.Pruszków Mówi - Obywatelski Portal Publicystyczny
Z Pruszkowem związana od pierwszych dni swojego życia. Studiuje marketing polityczny i socjologię polityki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W obszarze jej zainteresowań leżą kwestie związane z bezpieczeństwem międzynarodowym oraz wojskowością. Preferująca brytyjską muzykę rockową, polską alternatywę i głośne koncerty, których stara się być częstym uczestnikiem. Miłośniczka górskich wycieczek, gry w siatkówkę oraz włoskiej i polskiej kuchni.
Pruszków Mówi - Obywatelski Portal PublicystycznyDla nas każdy temat jest ważny - Pruszków, Brwinów, Piastów, Komorów, Michałowice, Nadarzyn i Raszynhttp://www.pruszkowmowi.pl2024